Logo
Saiz Teks

Pilihan Warna Teks
Tukar Warna Teks Kepada Biru Tukar Warna Teks Kepada Merah Tukar Warna Teks Kepada Oren

Pilihan Warna Latar
  Tukar Warna Latar Kepada Biru Tukar Warna Latar Kepada Merah Tukar Warna Latar Kepada Oren

W3C
W3C Tukar Kontras ke Cerah Tukar Kontras ke Asal Tukar Kontras ke Gelap

Pilihan Bahasa

 TSDM Final no title 1

YBHG. TAN SRI DR. MADINAH BINTI MOHAMAD

 Ketua Audit Negara Malaysia

Pejabat Ketua Audit Negara
Jabatan Audit Negara
No. 15, Aras 4, Persiaran Perdana, Presint 2
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62518 PUTRAJAYA
Emel:
Alamat e-mel ini dilindungi daripada spambots. Anda perlukan JavaScript diaktifkan untuk memaparkannya.

 

Tarikh Lahir

3 September 1956

 Kelulusan Akademik  

Ph.D (Human Resource) (UPM - 2012)

M.Sc. (Human Resource Development) (UPM - 2003)

B. Soc.Sc. (Hons) (Political Science) (USM - 1981)

Pengalaman Perkhidmatan
05.01.1981       

Penolong Setiausaha, Kementerian Luar Negeri

01.05.1983 Penolong Setiausaha, Kementerian Pembangunan Negara Dan Luar Bandar
16.12.1986

Ketua Penolong Setiausaha Perkhidmatan Am, Bahagian Pentadbiran Dan Perjawatan, Kementerian Kerja Raya

01.01.1989 

Ketua Penolong Pengarah (Badan Berkanun), Bahagian Perundingan,Jabatan Perkhidmatan Awam                          

01.01.1993  Ketua Penolong Pengarah, Bahagian Perundingan, Jabatan Perkhidmatan Awam
01.06.1996 

Ketua Penolong Pengarah, Unit Operasi Dan Pentadbiran Dan Kewangan,Cawangan Kajian Dan Penyelarasan, Bahagian Perkhidmatan Dan Kerjaya,Jabatan Perkhidmatan Awam

22.10.2001  Jawatan Latihan, Jabatan Perkhidmatan Awam
10.05.2003 

Timbalan Ketua Pengarah (Perancangan), Jabatan Perpaduan Negara, Kementerian Perpaduan Negara Dan Pembangunan Masyarakat

23.03.2006 

Pengarah, Bahagian Sumber Manusia Dan Khidmat Pengurusan,Jabatan Perkhidmatan Awam                          

02.02.2008 

Pengarah, Bahagian Latihan/Bahagian Pembangunan Modal Insan, Jabatan Perkhidmatan Awam 

01.08.2008  Timbalan Ketua Setiausaha (Dasar), Kementerian Sains, Teknologi Dan Inovasi 
22.04.2009 Ketua Setiausaha, Kementerian Sains, Teknologi Dan Inovasi
03.06.2013 Ketua Setiausaha, Kementerian Pendidikan Malaysia
23.02.2017  Ketua Audit Negara Malaysia