23 June 2024
A- A A+
A A A      

faqmaklumbalaspetahubungi

logo audit

Direktori Pegawai

JAN NEGERI SELANGOR

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Zirawati Kadir Pengarah Audit Negeri zirawati[@]audit.gov.my 03-55147402
2 Puan Nurul Hazwani Che Abdul Shukor Setiausaha Pejabat hazwani[@]audit.gov.my 03-55147506

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH AUDIT NEGERI

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Hairul Nizam Yusoff Timbalan Pengarah Audit Negeri hairul.yusoff[@]audit.gov.my 0355147403
2 Encik Abdul Sattar bin Harun Ketua Penolong Pengarah sattar[@]audit.gov.my 0355147400
3 Encik Meor Zuazir Bin Meor Zaimi Ketua Penolong Pengarah zuazir.zaimi[@]audit.gov.my 03-55147407
4 Encik Izwan Bin Ismail Ketua Seksyen Audit izwan.ismail[@]audit.gov.my 0355147418
5 Puan Nurul Ainie Binti Mohd Kamsah Penolong Pengarah nurulainie[@]audit.gov.my 0355147417
6 Encik Abang Fiqry Ruzail bin Basri Ketua Seksyen Audit fiqry[@]audit.gov.my 0355147416
7 Puan Rosliza Binti Ramlee Ketua Seksyen Audit rosliza.ramlee[@]audit.gov.my 0355447272
8 Soleha Ahmad Ketua Seksyen Audit soleha_ahmad[@]audit.gov.my 03-55147415
9 Encik Imran Syahrin Ibrahim Ketua Seksyen Audit imran_syahrin[@]audit.gov.my 03-55147419
10 Puan Norshahida Zolkiaply Ketua Seksyen Audit shahidaz[@]audit.gov.my 03-55147420
11 Encik Muhammad Dannis bin Rizal Tan Ketua Seksyen Audit dannis.rizal[@]audit.gov.my 03-55147411
12 Encik Tay Yih Thern Ketua Seksyen Audit yihthern.tay[@]audit.gov.my 03-55147412
13 Siti Salwa Binti Said Ketua Seksyen Audit salwa[@]audit.gov.my 05-55147413
14 Anuar Hamzah Penolong Juruaudit anuar[@]audit.gov.my 0355147487
15 Asiah Md Isa Penolong Juruaudit asiah[@]audit.gov.my 0355147493
16 Sabariah Binti Ahmad Ketua Seksyen Audit sabariah.ahmad[@]audit.gov.my 0355147414
17 Siti Aishah Muhamad Mustaffa Penolong Juruaudit sitiaishah[@]audit.gov.my 0355147459
18 Nuraishah Binti Zainal Penolong Juruaudit aishahzainal[@]audit.gov.my 0355147492
19 Puan Yuzelawati binti Ab Rahman yuzelawati_rahman[@]audit.gov.my 0355147488
20 Puan Arifah Md Taib Penolong Juruaudit arifah.mdtaib[@]audit.gov.my 0355147400
21 Zalinda Binti Mustapah Penolong Juruaudit zalinda[@]audit.gov.my 0355147479
22 Puan Raja Kamariah Binti Raja Maarof Penolong Juruaudit rajakamariah[@]audit.gov.my 0355147472
23 Nur Faizura Abu Zaharin Penolong Juruaudit nur_faizura[@]audit.gov.my 0355147479
24 Noor Afidah binti Mohamed Sidek noor_afidah[@]audit.gov.my 0355147460
25 Siti Zaleha Tahirul Ariffin Penolong Juruaudit s.zaleha[@]audit.gov.my 0355147448
26 Muhd Nazrul Hisham Bin Mohd Kamaruddin Penolong Juruaudit nazrul[@]audit.gov.my 0355147497
27 Norhazura Bt Shariff Penolong Juruaudit hazura.shariff[@]audit.gov.my 0355147400
28 Nor Azlinda Abdul Karim Penolong Juruaudit nor_azlinda[@]audit.gov.my 0355147446
29 Yusmilaini Binti Mohd Yusoff Setiausaha Pejabat yusmilaini.yusoff[@]audit.gov.my 0355147469
30 Cik Norhashimah Samuri Penolong Juruaudit shimah[@]audit.gov.my 03-55147451
31 Sa'adiah binti Bakri Penolong Juruaudit saadiah.bakri[@]audit.gov.my 0355147470
32 Puan Noor Faizawati Binti Ahmad Sidi @ Mohamad Penolong Juruaudit faizawati[@]audit.gov.my 0355147446
33 Puan Siti Rasyidah Mohd Sumbuti rasyidah[@]audit.gov.my 03-55447574
34 Puan Nor Suriani Saad Penolong Juruaudit norsuriani[@]audit.gov.my 03-55147450
35 Puan Rehana Bt Rodhi Penolong Juruaudit rehana[@]audit.gov.my 0355147465
36 Nurul Azwanis Mohamed Penolong Juruaudit nurul_azwanis[@]audit.gov.my 0355147466
37 Puan Naziah Binti Ahmad Penolong Juruaudit naziah.ahmad[@]audit.gov.my 03-55447465
38 Encik Mior Mohd Faizal Bin Mior Hamzah Penolong Juruaudit mior.faizal[@]audit.gov.my 03-31693918
39 Nurul Najah binti Mungin Penolong Juruaudit najah[@]audit.gov.my 03-55147471
40 Puan Norfaezah binti Ahmad Penolong Juruaudit norfaezah[@]audit.gov.my 0355147447
41 Zaihasra Abdul Kadir Penolong Juruaudit zaihasra[@]audit.gov.my 0355147473
42 Puan Nursyafariza Jamaluddin Penolong Juruaudit nursyafariza[@]audit.gov.my 03-55147456
43 Sharifah Afzan Nordin Penolong Juruaudit s.afzan[@]audit.gov.my 0355147458
44 Nurhidayah Mohmad Penolong Juruaudit nurhidayah[@]audit.gov.my 0355147455
45 Puan Marliana Binti Mokhtar Penolong Juruaudit marliana.mokhtar[@]audit.gov.my 0355147462
46 Puan Hafizah Binti Abdul Hamid hafizah_hamid[@]audit.gov.my 0355147471
47 Puan Siti Farizan Mohd Nordin farizan[@]audit.gov.my 03-55147486
48 Diana a/p Rajoo Penolong Juruaudit diana.rajoo[@]audit.gov.my 0355147494
49 Mohamad Syafiq Syarifuddin Bin Ibrahim Penolong Juruaudit syafiq.ibrahim[@]audit.gov.my 0355147490
50 Nurul Nadia Mohd Noor Azmi Penolong Juruaudit nadiaazmi[@]audit.gov.my 0355147400
51 Puan Siti Aina Zulaikha binti Suhada Penolong Juruaudit aina.zulaikha[@]audit.gov.my 0331693916
52 Nurul Noorhanina Akkma Binti Mohd Burhan Penolong Juruaudit noorhanina[@]audit.gov.my 03-55147461
53 Puan Norhanizah Basir norhanizah[@]audit.gov.my 03-55447271
54 Puan Roslatipah Binti Zainal Abidin Penolong Juruaudit roslatipah[@]audit.gov.my 03-55147460
55 Puan Syahirah bt Mohamed Badli syahirah_badli[@]audit.gov.my 03-55447486
56 Puan Azizah binti Jamil Penolong Juruaudit azizah.jamil[@]audit.gov.my 0355447465
57 Nursyahidah Abd.Razak Penolong Juruaudit syahidahrazak[@]audit.gov.my 0355147454
58 Cik Nanthini A/P Gunasagaran Penolong Juruaudit nanthini.gunasagaran[@]audit.gov.my 0355447486
59 Mohd Ariff Bin Siran Penolong Juruaudit ariff.siran[@]audit.gov.my 0355147453
60 Encik Muhammad Fakhrul Naim Bin Alias Penolong Juruaudit fakhrul.naim[@]audit.gov.my 0355147400
61 Puan Siti Fasihah Binti Mohd Sunif Penolong Juruaudit fasihah.sunif[@]audit.gov.my 0355147400

SEKTOR PENGURUSAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Nurul Asyikin Binti Ahmad Sabki Penolong Pegawai Tadbir asyikin.sabki[@]audit.gov.my 0355147408
2 Cik Rafidah Naina Mohd Pembantu Tadbir (P/O) rafidah_naina[@]audit.gov.my 0355147429
3 Cik Noorfarahin binti Razali Ketua Pembantu Tadbir farahin.razali[@]audit.gov.my 03-55147421
4 Encik Khairul Azwan Bin Abdul Azis Juruteknik khairulazwan[@]audit.gov.my 03-55147410
5 Encik Zambulinggam A/L Balaraman Pembantu Tadbir (Kew) zambu.linggam[@]audit.gov.my 03-55147427
6 Puan Nor Syafiqah Binti Shafee Pembantu Tadbir (P/O) norsyafiqah[@]audit.gov.my 03-55147422
7 Puan Siti Ruzila Binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) siti.ruzila[@]audit.gov.my 03-55147425
8 Puan Thaj Sorayya Binti Md Ziki Pembantu Tadbir (P/O) sorayya[@]audit.gov.my 0355147428
9 Encik Zainal Abidin Bin Kassim Pemandu Kenderaan zainal_kassim[@]audit.gov.my 03-55147432
10 Encik Junaidi Bin Junmut Pemandu Kenderaan junaidijunmut[@]audit.gov.my 03-55147431
11 Encik KHAIRUL AZMAN BIN HAMDAN Pembantu Operasi azman.hamdan[@]audit.gov.my 03-55147436
12 Encik Mohamad Saiful Ammar Bin Abd Hamid Pembantu Operasi saiful.ammar[@]audit.gov.my 03-55147430

SEKTOR AUDIT KEWANGAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Encik Abdul Sattar bin Harun Ketua Penolong Pengarah sattar[@]audit.gov.my 0355147400
2 Encik Meor Zuazir Bin Meor Zaimi Ketua Penolong Pengarah zuazir.zaimi[@]audit.gov.my 03-55147407
3 Puan Rosliza Binti Ramlee Ketua Seksyen Audit rosliza.ramlee[@]audit.gov.my 0355447272
4 Soleha Ahmad Ketua Seksyen Audit soleha_ahmad[@]audit.gov.my 03-55147415
5 Encik Muhammad Dannis bin Rizal Tan Ketua Seksyen Audit dannis.rizal[@]audit.gov.my 03-55147411
6 Encik Tay Yih Thern Ketua Seksyen Audit yihthern.tay[@]audit.gov.my 03-55147412
7 Siti Salwa Binti Said Ketua Seksyen Audit salwa[@]audit.gov.my 05-55147413
8 Sabariah Binti Ahmad Ketua Seksyen Audit sabariah.ahmad[@]audit.gov.my 0355147414
9 Siti Aishah Muhamad Mustaffa Penolong Juruaudit sitiaishah[@]audit.gov.my 0355147459
10 Nor Azlinda Abdul Karim Penolong Juruaudit nor_azlinda[@]audit.gov.my 0355147446
11 Cik Norhashimah Samuri Penolong Juruaudit shimah[@]audit.gov.my 03-55147451
12 Sa'adiah binti Bakri Penolong Juruaudit saadiah.bakri[@]audit.gov.my 0355147470
13 Puan Noor Faizawati Binti Ahmad Sidi @ Mohamad Penolong Juruaudit faizawati[@]audit.gov.my 0355147446
14 Puan Siti Rasyidah Mohd Sumbuti rasyidah[@]audit.gov.my 03-55447574
15 Puan Nor Suriani Saad Penolong Juruaudit norsuriani[@]audit.gov.my 03-55147450
16 Puan Rehana Bt Rodhi Penolong Juruaudit rehana[@]audit.gov.my 0355147465
17 Nurul Azwanis Mohamed Penolong Juruaudit nurul_azwanis[@]audit.gov.my 0355147466
18 Puan Naziah Binti Ahmad Penolong Juruaudit naziah.ahmad[@]audit.gov.my 03-55447465
19 Encik Mior Mohd Faizal Bin Mior Hamzah Penolong Juruaudit mior.faizal[@]audit.gov.my 03-31693918
20 Nurul Najah binti Mungin Penolong Juruaudit najah[@]audit.gov.my 03-55147471
21 Puan Norfaezah binti Ahmad Penolong Juruaudit norfaezah[@]audit.gov.my 0355147447
22 Zaihasra Abdul Kadir Penolong Juruaudit zaihasra[@]audit.gov.my 0355147473
23 Puan Nursyafariza Jamaluddin Penolong Juruaudit nursyafariza[@]audit.gov.my 03-55147456
24 Sharifah Afzan Nordin Penolong Juruaudit s.afzan[@]audit.gov.my 0355147458
25 Nurhidayah Mohmad Penolong Juruaudit nurhidayah[@]audit.gov.my 0355147455
26 Puan Marliana Binti Mokhtar Penolong Juruaudit marliana.mokhtar[@]audit.gov.my 0355147462
27 Puan Hafizah Binti Abdul Hamid hafizah_hamid[@]audit.gov.my 0355147471
28 Puan Siti Aina Zulaikha binti Suhada Penolong Juruaudit aina.zulaikha[@]audit.gov.my 0331693916
29 Nurul Noorhanina Akkma Binti Mohd Burhan Penolong Juruaudit noorhanina[@]audit.gov.my 03-55147461
30 Puan Norhanizah Basir norhanizah[@]audit.gov.my 03-55447271
31 Puan Roslatipah Binti Zainal Abidin Penolong Juruaudit roslatipah[@]audit.gov.my 03-55147460
32 Puan Syahirah bt Mohamed Badli syahirah_badli[@]audit.gov.my 03-55447486
33 Puan Azizah binti Jamil Penolong Juruaudit azizah.jamil[@]audit.gov.my 0355447465
34 Nursyahidah Abd.Razak Penolong Juruaudit syahidahrazak[@]audit.gov.my 0355147454
35 Cik Nanthini A/P Gunasagaran Penolong Juruaudit nanthini.gunasagaran[@]audit.gov.my 0355447486
36 Mohd Ariff Bin Siran Penolong Juruaudit ariff.siran[@]audit.gov.my 0355147453
37 Encik Muhammad Fakhrul Naim Bin Alias Penolong Juruaudit fakhrul.naim[@]audit.gov.my 0355147400
38 Puan Siti Fasihah Binti Mohd Sunif Penolong Juruaudit fasihah.sunif[@]audit.gov.my 0355147400

SEKTOR AUDIT PRESTASI

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Encik Izwan Bin Ismail Ketua Seksyen Audit izwan.ismail[@]audit.gov.my 0355147418
2 Encik Abang Fiqry Ruzail bin Basri Ketua Seksyen Audit fiqry[@]audit.gov.my 0355147416
3 Encik Imran Syahrin Ibrahim Ketua Seksyen Audit imran_syahrin[@]audit.gov.my 03-55147419
4 Puan Norshahida Zolkiaply Ketua Seksyen Audit shahidaz[@]audit.gov.my 03-55147420
5 Anuar Hamzah Penolong Juruaudit anuar[@]audit.gov.my 0355147487
6 Puan Yuzelawati binti Ab Rahman yuzelawati_rahman[@]audit.gov.my 0355147488
7 Puan Arifah Md Taib Penolong Juruaudit arifah.mdtaib[@]audit.gov.my 0355147400
8 Zalinda Binti Mustapah Penolong Juruaudit zalinda[@]audit.gov.my 0355147479
9 Puan Raja Kamariah Binti Raja Maarof Penolong Juruaudit rajakamariah[@]audit.gov.my 0355147472
10 Nur Faizura Abu Zaharin Penolong Juruaudit nur_faizura[@]audit.gov.my 0355147479
11 Noor Afidah binti Mohamed Sidek noor_afidah[@]audit.gov.my 0355147460
12 Siti Zaleha Tahirul Ariffin Penolong Juruaudit s.zaleha[@]audit.gov.my 0355147448
13 Muhd Nazrul Hisham Bin Mohd Kamaruddin Penolong Juruaudit nazrul[@]audit.gov.my 0355147497
14 Norhazura Bt Shariff Penolong Juruaudit hazura.shariff[@]audit.gov.my 0355147400
15 Puan Siti Farizan Mohd Nordin farizan[@]audit.gov.my 03-55147486
16 Diana a/p Rajoo Penolong Juruaudit diana.rajoo[@]audit.gov.my 0355147494
17 Mohamad Syafiq Syarifuddin Bin Ibrahim Penolong Juruaudit syafiq.ibrahim[@]audit.gov.my 0355147490

SEKTOR AUDIT TADBIR URUS

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Nurul Ainie Binti Mohd Kamsah Penolong Pengarah nurulainie[@]audit.gov.my 0355147417
2 Asiah Md Isa Penolong Juruaudit asiah[@]audit.gov.my 0355147493
3 Nuraishah Binti Zainal Penolong Juruaudit aishahzainal[@]audit.gov.my 0355147492
4 Nurul Nadia Mohd Noor Azmi Penolong Juruaudit nadiaazmi[@]audit.gov.my 0355147400