23 June 2024
A- A A+
A A A      

faqmaklumbalaspetahubungi

logo audit

Direktori Pegawai

JAN NEGERI JOHOR

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Cik Norni @ Lina Binti Mohamed Pengarah Audit Negeri norni[@]audit.gov.my 07-2235061

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH AUDIT NEGERI

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Encik Uzaimi Bin Abdul Hamid Timbalan Pengarah Audit Negeri uzaimi[@]audit.gov.my 07-2235773
2 Zaihasla Bte Ibrahim Ketua Penolong Pengarah zaihasla[@]audit.gov.my 07-2227275
3 Bibiwana Asaari Ketua Seksyen Audit bibiwana[@]audit.gov.my 07-2667873
4 Diana Binti Abu Hassan Juruaudit dianaabuhassan[@]audit.gov.my 072227275
5 Puan Nurintan Abd Aziz Juruaudit nurintan[@]audit.gov.my 072227275
6 Noor Mazni Ahmad Ketua Seksyen Audit mazni.ahmad[@]audit.gov.my +607-2227275
7 Ida Farida Mohd Sofian Ketua Seksyen Audit idafarida[@]audit.gov.my 07-2227275
8 Puan Norlisazila binti Md Yusof Ketua Seksyen Audit norlisazila[@]audit.gov.my 07-2227275
9 Puan Farah Diyana Abdullah Juruaudit farahdiyana[@]audit.gov.my 072227275
10 Puan Iaidahwati Parman Juruaudit iaidahwati[@]audit.gov.my 072227275
11 Puan Norlida Binti Mohamed Ketua Seksyen Audit norlida.mohamed[@]audit.gov.my 07-2227275
12 Samirah Binti Abdullah Ketua Seksyen Audit samirah[@]audit.gov.my 07-2227275
13 Puan Zamzarina Ahmad Penolong Juruaudit zamzarina[@]audit.gov.my 07-2227275
14 Encik Mazri Nazip Bin Bidi @ Bidin Penolong Juruaudit mazrinazip[@]audit.gov.my 07-2227275
15 Fuaad Hj Hussin Penolong Juruaudit fuaad[@]audit.gov.my 072227275
16 Puan Afizan Sakir Penolong Juruaudit afizansakir[@]audit.gov.my 07-2227275
17 Siti Aminah Binti Jurimi Penolong Juruaudit siti.aminah[@]audit.gov.my 07-2227275
18 Noradilah Binti Mohamed Saidi Penolong Juruaudit adilah.saidi[@]audit.gov.my 072227275
19 Fazidah Ishak Penolong Juruaudit fazidah.ishak[@]audit.gov.my 07-2667873
20 Puan Tengku Azzatul Munawarah Bt Ungku Mohamad Penolong Juruaudit tengku.azzatul[@]audit.gov.my 07-2667873
21 Maryatul Syina Hamdan Penolong Juruaudit maryatul[@]audit.gov.my 07-2227275
22 Noramalina Binti Mat Nah Penolong Juruaudit noramalina[@]audit.gov.my 07-2227275
23 Kumathavalli a/p Subramaniam Penolong Juruaudit kumathavalli[@]audit.gov.my 072667873
24 Puan Puteri Nur Dina Mohd Razi Penolong Juruaudit puterinurdina[@]audit.gov.my 07-2227275
25 Norsahadah Mahadan Penolong Juruaudit sahada2603[@]gmail.com 072227275
26 Faiza Erina Rahmat Penolong Juruaudit faiza[@]audit.gov.my 07-2227275
27 Nurul Huda Binti Ramle Penolong Juruaudit nurulhuda.ramlee[@]audit.gov.my 07-2227275
28 Nur Hiratul Hairin Bte Yasin Penolong Juruaudit nurhiratul[@]audit.gov.my +607-2227275
29 Zuraimi bin Mohd Timin Penolong Juruaudit zuraimi[@]audit.gov.my 07-2227275
30 Muhammad Nazri Nazly Bin Mohd Japah Penolong Juruaudit nazly[@]audit.gov.my 072227275
31 Puan Mastura Binti Abu Bakar Penolong Juruaudit mastura.abubakar[@]audit.gov.my 07-2227275
32 Puan Farah Syahana binti Bujang Penolong Juruaudit farah.syahana[@]audit.gov.my 07-2227275
33 Sarifah Hasnah Binti Abd Samad Penolong Juruaudit sarifah_hasnah[@]audit.gov.my 072227275
34 Mohd Rafi Mohamed Noh Penolong Juruaudit mohd_rafi[@]audit.gov.my 072227275
35 Puan Salbiah Mohd Yunus Penolong Juruaudit salbiah[@]audit.gov.my 07-2227275
36 Haniza Hasan Penolong Juruaudit niza[@]audit.gov.my 072227275
37 Siti Sanariah Bt Mohammad Penolong Juruaudit siti_sanariah[@]audit.gov.my 07-2227275
38 Mohamad Noor Yatim bin Mohamed Penolong Juruaudit mdyatim[@]audit.gov.my 07-2667873
39 Siti Nur Syafiqah binti Mohd Izah Penolong Juruaudit syafiqah.izah[@]audit.gov.my 07-2227275
40 Nazeerah Mohd Esam Penolong Pegawai Tadbir nazeerah[@]audit.gov.my 07-2227275
41 Nur Nadzirah Binti Abdul Wahab Penolong Juruaudit nadzirah.wahab[@]audit.gov.my 072227275
42 Nadia Aqila Binti Abd Ghapor Penolong Juruaudit nadia.aqila[@]audit.gov.my 072227275
43 Mohamad Saifullah bin Se Ameer Ali Penolong Juruaudit saifullah.ameer[@]audit.gov.my 07-2227275
44 Siti Sara Binti Hamidin Penolong Juruaudit sitisara[@]audit.gov.my 07-2227275
45 Nur Qistina binti Ahmad Penolong Juruaudit qistina.ahmad[@]audit.gov.my 07-2227275
46 Mohamad Faez Redzuan Bin Ismail Penolong Juruaudit mdfaez[@]audit.gov.my 072227275
47 Syazwani Mohammad Penolong Juruaudit syazwani[@]audit.gov.my 07-2227275
48 Cik Nurina Syazwan Binti Md Yusof Penolong Juruaudit nurina.yusof[@]audit.gov.my 072227275
49 Farah Ahmad Dusuki Penolong Juruaudit farah.ad[@]audit.gov.my 07-2667873
50 Noraini Binti Gihat Penolong Juruaudit noraini.gihat[@]audit.gov.my 07-2227275
51 Puan Hairu Ummi Abd Hamid Penolong Juruaudit hairu_ummi[@]audit.gov.my 07-2227275
52 Puan Norhayati Binti Ibrahim Penolong Juruaudit norhayati.ibrahim[@]audit.gov.my 07-2227275
53 Puan Azidah A Wahab Penolong Juruaudit azidahw[@]audit.gov.my 07-2227275
54 Encik Muhammad Nazri Al Kinatar Penolong Juruaudit alnazri[@]audit.gov.my 07-2227275
55 Puan Syazana Fatin Syafiqah binti Zakaria Penolong Juruaudit fatin.syafiqah[@]audit.gov.my 07-2227275
56 Puan Syafiqah binti Arsam Penolong Juruaudit syafiqah.arsam[@]audit.gov.my 07-2227275
57 Zauyah binti Daud Penolong Juruaudit zauyah[@]audit.gov.my 07-2227275
58 Nur Fadlin Binti Mohd Latif Penolong Juruaudit nurfadlin[@]audit.gov.my 07-2227275
59 Afzan Binti Ab Majid Penolong Juruaudit afzan.abmajid[@]audit.gov.my 07-2227275
60 Raja Izzati Raja Othman Penolong Juruaudit rajaizzati[@]audit.gov.my 07-2227275
61 Puan Suhaimah Mohamed Penolong Juruaudit suhaimah[@]audit.gov.my 07-2227275
62 Noor Hafizah Binti Mohd Nor manoharan Penolong Juruaudit noor_hafizah[@]audit.gov.my 07-2227275
63 Nasreena Binti A. Rahman @ Adnan Penolong Juruaudit nasreena[@]audit.gov.my 07-2227275
64 Rohmadir Bin Rosli Song Juruteknik Komputer rohmadir[@]audit.gov.my 072227275
65 Izyan Syazni Aima Binti Mohd Ruzlan Pembantu Tadbir (P/O) izyansyazn[@]audit.gov.my 07-2227275
66 Erma Yusnida Mohamed Yusop Pembantu Tadbir (P/O) ermayusnida[@]audit.gov.my 07-2227275
67 Norhaslinda Zainul Pembantu Tadbir (P/O) linz[@]audit.gov.my 07-2227275
68 Rahimah Binti Mohidin @ Mahyuddin Pembantu Setiausaha Pejabat rahimah.mohidin[@]audit.gov.my 07-2235773
69 Farsuliana Binti Rus Pembantu Tadbir (Kew) farsuliana[@]audit.gov.my 07-2227275
70 Mohd Khairi Bin Mohd Amin Pembantu Operasi khairi_ma[@]audit.gov.my 07-2227275
71 Mohd Hairi Bakri Pemandu Kenderaan hairi[@]audit.gov.my 07-2227275
72 Ashrul Hizam Bin Mohamed Pemandu Kenderaan ashrul[@]audit.gov.my 07-2227275
73 Masroy Bin Dol Rasul Pembantu Operasi masroy.rasol[@]audit.gov.my 07-2227275

SEKTOR PENGURUSAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Nor Hidayati binti Aspan Setiausaha Pejabat hidayati.aspan[@]audit.gov.my 07-2235061

SEKTOR AUDIT KEWANGAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Zaihasla Bte Ibrahim Ketua Penolong Pengarah zaihasla[@]audit.gov.my 07-2227275
2 Bibiwana Asaari Ketua Seksyen Audit bibiwana[@]audit.gov.my 07-2667873
3 Diana Binti Abu Hassan Juruaudit dianaabuhassan[@]audit.gov.my 072227275
4 Puan Nurintan Abd Aziz Juruaudit nurintan[@]audit.gov.my 072227275
5 Noor Mazni Ahmad Ketua Seksyen Audit mazni.ahmad[@]audit.gov.my +607-2227275
6 Ida Farida Mohd Sofian Ketua Seksyen Audit idafarida[@]audit.gov.my 07-2227275
7 Samirah Binti Abdullah Ketua Seksyen Audit samirah[@]audit.gov.my 07-2227275
8 Siti Aminah Binti Jurimi Penolong Juruaudit siti.aminah[@]audit.gov.my 07-2227275
9 Noradilah Binti Mohamed Saidi Penolong Juruaudit adilah.saidi[@]audit.gov.my 072227275
10 Fazidah Ishak Penolong Juruaudit fazidah.ishak[@]audit.gov.my 07-2667873
11 Puan Tengku Azzatul Munawarah Bt Ungku Mohamad Penolong Juruaudit tengku.azzatul[@]audit.gov.my 07-2667873
12 Maryatul Syina Hamdan Penolong Juruaudit maryatul[@]audit.gov.my 07-2227275
13 Noramalina Binti Mat Nah Penolong Juruaudit noramalina[@]audit.gov.my 07-2227275
14 Kumathavalli a/p Subramaniam Penolong Juruaudit kumathavalli[@]audit.gov.my 072667873
15 Puan Puteri Nur Dina Mohd Razi Penolong Juruaudit puterinurdina[@]audit.gov.my 07-2227275
16 Norsahadah Mahadan Penolong Juruaudit sahada2603[@]gmail.com 072227275
17 Faiza Erina Rahmat Penolong Juruaudit faiza[@]audit.gov.my 07-2227275
18 Nurul Huda Binti Ramle Penolong Juruaudit nurulhuda.ramlee[@]audit.gov.my 07-2227275
19 Nur Hiratul Hairin Bte Yasin Penolong Juruaudit nurhiratul[@]audit.gov.my +607-2227275
20 Zuraimi bin Mohd Timin Penolong Juruaudit zuraimi[@]audit.gov.my 07-2227275
21 Muhammad Nazri Nazly Bin Mohd Japah Penolong Juruaudit nazly[@]audit.gov.my 072227275
22 Haniza Hasan Penolong Juruaudit niza[@]audit.gov.my 072227275
23 Siti Sanariah Bt Mohammad Penolong Juruaudit siti_sanariah[@]audit.gov.my 07-2227275
24 Mohamad Noor Yatim bin Mohamed Penolong Juruaudit mdyatim[@]audit.gov.my 07-2667873
25 Siti Nur Syafiqah binti Mohd Izah Penolong Juruaudit syafiqah.izah[@]audit.gov.my 07-2227275
26 Mohamad Saifullah bin Se Ameer Ali Penolong Juruaudit saifullah.ameer[@]audit.gov.my 07-2227275
27 Siti Sara Binti Hamidin Penolong Juruaudit sitisara[@]audit.gov.my 07-2227275
28 Nur Qistina binti Ahmad Penolong Juruaudit qistina.ahmad[@]audit.gov.my 07-2227275
29 Mohamad Faez Redzuan Bin Ismail Penolong Juruaudit mdfaez[@]audit.gov.my 072227275
30 Syazwani Mohammad Penolong Juruaudit syazwani[@]audit.gov.my 07-2227275
31 Cik Nurina Syazwan Binti Md Yusof Penolong Juruaudit nurina.yusof[@]audit.gov.my 072227275
32 Farah Ahmad Dusuki Penolong Juruaudit farah.ad[@]audit.gov.my 07-2667873
33 Noraini Binti Gihat Penolong Juruaudit noraini.gihat[@]audit.gov.my 07-2227275
34 Zauyah binti Daud Penolong Juruaudit zauyah[@]audit.gov.my 07-2227275
35 Nur Fadlin Binti Mohd Latif Penolong Juruaudit nurfadlin[@]audit.gov.my 07-2227275
36 Afzan Binti Ab Majid Penolong Juruaudit afzan.abmajid[@]audit.gov.my 07-2227275
37 Raja Izzati Raja Othman Penolong Juruaudit rajaizzati[@]audit.gov.my 07-2227275
38 Puan Suhaimah Mohamed Penolong Juruaudit suhaimah[@]audit.gov.my 07-2227275
39 Noor Hafizah Binti Mohd Nor manoharan Penolong Juruaudit noor_hafizah[@]audit.gov.my 07-2227275
40 Nasreena Binti A. Rahman @ Adnan Penolong Juruaudit nasreena[@]audit.gov.my 07-2227275

SEKTOR AUDIT PRESTASI

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Norlisazila binti Md Yusof Ketua Seksyen Audit norlisazila[@]audit.gov.my 07-2227275
2 Puan Farah Diyana Abdullah Juruaudit farahdiyana[@]audit.gov.my 072227275
3 Puan Iaidahwati Parman Juruaudit iaidahwati[@]audit.gov.my 072227275
4 Puan Norlida Binti Mohamed Ketua Seksyen Audit norlida.mohamed[@]audit.gov.my 07-2227275
5 Puan Zamzarina Ahmad Penolong Juruaudit zamzarina[@]audit.gov.my 07-2227275
6 Encik Mazri Nazip Bin Bidi @ Bidin Penolong Juruaudit mazrinazip[@]audit.gov.my 07-2227275
7 Puan Afizan Sakir Penolong Juruaudit afizansakir[@]audit.gov.my 07-2227275
8 Puan Mastura Binti Abu Bakar Penolong Juruaudit mastura.abubakar[@]audit.gov.my 07-2227275
9 Puan Farah Syahana binti Bujang Penolong Juruaudit farah.syahana[@]audit.gov.my 07-2227275
10 Puan Hairu Ummi Abd Hamid Penolong Juruaudit hairu_ummi[@]audit.gov.my 07-2227275
11 Puan Norhayati Binti Ibrahim Penolong Juruaudit norhayati.ibrahim[@]audit.gov.my 07-2227275
12 Puan Azidah A Wahab Penolong Juruaudit azidahw[@]audit.gov.my 07-2227275
13 Encik Muhammad Nazri Al Kinatar Penolong Juruaudit alnazri[@]audit.gov.my 07-2227275
14 Puan Syazana Fatin Syafiqah binti Zakaria Penolong Juruaudit fatin.syafiqah[@]audit.gov.my 07-2227275
15 Puan Syafiqah binti Arsam Penolong Juruaudit syafiqah.arsam[@]audit.gov.my 07-2227275

KEWANGAN 7 (PERSEKUTUAN)

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Fuaad Hj Hussin Penolong Juruaudit fuaad[@]audit.gov.my 072227275
2 Sarifah Hasnah Binti Abd Samad Penolong Juruaudit sarifah_hasnah[@]audit.gov.my 072227275
3 Mohd Rafi Mohamed Noh Penolong Juruaudit mohd_rafi[@]audit.gov.my 072227275
4 Nur Nadzirah Binti Abdul Wahab Penolong Juruaudit nadzirah.wahab[@]audit.gov.my 072227275
5 Nadia Aqila Binti Abd Ghapor Penolong Juruaudit nadia.aqila[@]audit.gov.my 072227275

SEKTOR AUDIT PENGURUSAN SYARIKAT KERAJAAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Salbiah Mohd Yunus Penolong Juruaudit salbiah[@]audit.gov.my 07-2227275

SEKTOR PENGURUSAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Nazeerah Mohd Esam Penolong Pegawai Tadbir nazeerah[@]audit.gov.my 07-2227275
2 Rohmadir Bin Rosli Song Juruteknik Komputer rohmadir[@]audit.gov.my 072227275
3 Izyan Syazni Aima Binti Mohd Ruzlan Pembantu Tadbir (P/O) izyansyazn[@]audit.gov.my 07-2227275
4 Erma Yusnida Mohamed Yusop Pembantu Tadbir (P/O) ermayusnida[@]audit.gov.my 07-2227275
5 Norhaslinda Zainul Pembantu Tadbir (P/O) linz[@]audit.gov.my 07-2227275
6 Farsuliana Binti Rus Pembantu Tadbir (Kew) farsuliana[@]audit.gov.my 07-2227275
7 Mohd Khairi Bin Mohd Amin Pembantu Operasi khairi_ma[@]audit.gov.my 07-2227275
8 Mohd Hairi Bakri Pemandu Kenderaan hairi[@]audit.gov.my 07-2227275
9 Ashrul Hizam Bin Mohamed Pemandu Kenderaan ashrul[@]audit.gov.my 07-2227275
10 Masroy Bin Dol Rasul Pembantu Operasi masroy.rasol[@]audit.gov.my 07-2227275