23 June 2024
A- A A+
A A A      

faqmaklumbalaspetahubungi

logo audit

Direktori Pegawai

JAN NEGERI KEDAH

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Mazmiza Mihat Pengarah Audit Negeri mazmiza[@]audit.gov.my +6047309714
2 Nazratul Akma Binti Zaharin Pembantu Setiausaha Pejabat nazratul.akma[@]audit.gov.my 047309855

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH AUDIT NEGERI

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Zawiyah Mat Din Timbalan Pengarah Audit Negeri zawiyah[@]audit.gov.my 04-7309855
2 Encik Azemi bin Mamat Ketua Penolong Pengarah azemi.mamat[@]audit.gov.my 047309855
3 Puan Hjh Normarena bte Mat Rejab Penolong Pengarah Audit normarena.rejab[@]audit.gov.my 047309855
4 Puan Eng Ying Hui Penolong Pengarah Audit yinghui[@]audit.gov.my 04-7309855
5 Puan Syazly Binti Shafie Penolong Pengarah Audit syazly[@]audit.gov.my 04-7309855
6 Puan Siti Rahimah Zainon Penolong Pengarah Audit siti.rahimah[@]audit.gov.my 04-7348731
7 Puan Noor Faizah binti Ibrahim Penolong Pengarah Audit noorfaizah[@]audit.gov.my 04-7309855
8 Puan Nurulhuda Binti Ghazali Penolong Pengarah Audit huda.ghazali[@]audit.gov.my 047309855
9 Puan Revathi A/P Mothee Penolong Pengarah Audit revathi[@]audit.gov.my 047309855
10 Puan Wan Nasihah Binti Wan Yusoff Penolong Pengarah Audit nasihah.yusoff[@]audit.gov.my 047309855
11 Cik Nurul Hanis Abd Khodir Penolong Pengarah Audit hanis[@]audit.gov.my 04-7309855
12 Puan Ainur Zakiah Marzuki Penolong Juruaudit ainurzakiah[@]audit.gov.my 04-7309855
13 Encik Shafrizal bin Shafie shafrizal[@]audit.gov.my 04-7309855
14 Puan Norini Bt Ayob Penolong Juruaudit norini[@]audit.gov.my 04-7309855
15 Encik Muhammad Iskandar bin Abdul Razak Penolong Juruaudit iskandar.razak[@]audit.gov.my +6047309855
16 Puan Nur Hashimah Omar Penolong Juruaudit nurhashimah[@]audit.gov.my 047309855
17 Puan Siti Fatimah @ Rohayu Zainun Penolong Juruaudit rohayu.zainun[@]audit.gov.my 047309855
18 Encik Mohd Hafiz Haji Ghani Penolong Juruaudit hafiz.ghani[@]audit.gov.my 047309855
19 Puan Sharipah Hashim sharipah[@]audit.gov.my 04-7309855
20 Encik Shah Iskandar Yahaya Penolong Juruaudit shahiskandar[@]audit.gov.my 047309855
21 Encik Muhammad Khalis Bin Ismail khalis[@]audit.gov.my 047744356
22 Cik Nurul Najwa Binti Wahab Penolong Juruaudit nurul.najwa[@]audit.gov.my 047309855
23 Puan Roslina Sadry Penolong Juruaudit roslina_sadry[@]audit.gov.my +604-7309855
24 Encik Mohd Faiz bin Abdul Hamid Penolong Juruaudit mohd.faiz[@]audit.gov.my +604-7316517
25 Puan Siti Yusnidar binti Samsudin Penolong Juruaudit sitiyusnidar[@]audit.gov.my +604-7309855
26 Puan Norida binti Ramlee Penolong Juruaudit norida_ramlee[@]audit.gov.my 047-309855
27 Puan Ku Nurima Ku Ahmad Penolong Juruaudit nurima[@]audit.gov.my 047744355
28 Puan Siti Norsiah Mohamad Nor Penolong Juruaudit siti_norsiah[@]audit.gov.my 04-7309855
29 Puan Marziana Marzukhi Penolong Juruaudit marziana[@]audit.gov.my 04-7309855
30 Puan Haslinda bt Zainol Penolong Juruaudit linda[@]audit.gov.my 047309855
31 Puan Siti Rohayu Sulaiman s.rohayu[@]audit.gov.my 04-7309855
32 Encik Ahmad Rodzi bin Shafie Penolong Juruaudit rodzi[@]audit.gov.my 047309855
33 Encik Azrell Anuar Bin Abu Penolong Juruaudit azrell.abu[@]audit.gov.my 047309855
34 Puan Rashidah binti Zahari rashidah[@]audit.gov.my 04-7744355
35 Khirudin Bin Mohd Yusop Penolong Pegawai Tadbir khirudin.yusop[@]audit.gov.my 04-7309855
36 Encik Khairil Hizat bin Azmi Penolong Juruaudit khairil.hizat[@]audit.gov.my 047309855
37 Puan Siti Alias siti.alias[@]audit.gov.my 04-7309855
38 Encik Mohd Faizul Bin Romli Penolong Juruaudit faizul.romli[@]audit.gov.my +604-7309855
39 Jackson Muhammad Nur Iman Clement Iman Penolong Juruaudit jackson[@]audit.gov.my 04-7348731
40 Puan Siti Sarah Binti Ramli Penolong Juruaudit sitisarah[@]audit.gov.my 047309855
41 Puan Rohani Binti Mohd Saleh rohanisaleh[@]audit.gov.my 04-7744357
42 Jazli Jaffri Penolong Juruaudit jazlijaffri[@]audit.gov.my 047309855
43 Puan fazidah binti yusoff Penolong Juruaudit fazidah.yusoff[@]audit.gov.my 047309855
44 Puan Nazirah Binti Mohd Daud Penolong Juruaudit nazirah.daud[@]audit.gov.my +604-7309855
45 Encik Muhammad Alif Amin Bin Abdullah Penolong Juruaudit alif.amin[@]audit.gov.my +604-7309855
46 Siti Norzidah binti Maarop Penolong Juruaudit siti.norzidah[@]audit.gov.my 047309855
47 Zulfadhli bin Zainal Abidin Asri Penolong Juruaudit zulfadhli.asri[@]audit.gov.my 047309855
48 Puan Rafidah Binti Md Isa Penolong Juruaudit rafidah.isa[@]audit.gov.my +604-7309855
49 Encik Muhammad Zulkifli Ghazali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat mzulkifli[@]audit.gov.my 04-7309855
50 Puan Rohaizal Afzan Abdullah Penolong Juruaudit afzan_abdullah[@]audit.gov.my 04-7309855
51 Puan Nur Hidayah Binti Ahmad Subri Penolong Juruaudit hidayahsubri[@]audit.gov.my 04-7309855
52 Puan Maria Binti Che Omar Penolong Juruaudit maria_omar[@]audit.gov.my 047309855
53 Puan Noor Azlinawati Binti Yahya Penolong Juruaudit azlinawati[@]audit.gov.my 047309855
54 Mohd Sidek Bin Ibrahim Pembantu Tadbir (Kew) sidek.ibrahim[@]audit.gov.my 04-7309855
55 Hasnor Hashira Binti Hashim Ketua Pembantu Tadbir hashira.hashim[@]audit.gov.my 04-7309855
56 Puan Shahanim Binti Mohd Shuib Pembantu Tadbir (P/O) shahanim[@]audit.gov.my 047309855
57 Nurul Asyikin Binti Mak Ruf asyikin.makruf[@]audit.gov.my 04-7309855
58 Encik Hilmi Bin Othman hilmi[@]audit.gov.my 04-7309855
59 Puan Nurliyanis Bukhari nurliyanis[@]audit.gov.my 04-7309855
60 Encik Md Isa Bin Othman md.isa[@]audit.gov.my 04-7309855
61 Encik Mohd Iswady Bin Ismail wady[@]audit.gov.my 04-7309855
62 Encik Mohd Nordin Bin Abu Bakar mnordin[@]audit.gov.my 04-7309855

SEKTOR KEWANGAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Encik Azemi bin Mamat Ketua Penolong Pengarah azemi.mamat[@]audit.gov.my 047309855
2 Puan Hjh Normarena bte Mat Rejab Penolong Pengarah Audit normarena.rejab[@]audit.gov.my 047309855
3 Puan Eng Ying Hui Penolong Pengarah Audit yinghui[@]audit.gov.my 04-7309855
4 Puan Syazly Binti Shafie Penolong Pengarah Audit syazly[@]audit.gov.my 04-7309855
5 Puan Siti Rahimah Zainon Penolong Pengarah Audit siti.rahimah[@]audit.gov.my 04-7348731
6 Puan Wan Nasihah Binti Wan Yusoff Penolong Pengarah Audit nasihah.yusoff[@]audit.gov.my 047309855
7 Cik Nurul Hanis Abd Khodir Penolong Pengarah Audit hanis[@]audit.gov.my 04-7309855
8 Puan Norini Bt Ayob Penolong Juruaudit norini[@]audit.gov.my 04-7309855
9 Puan Sharipah Hashim sharipah[@]audit.gov.my 04-7309855
10 Encik Shah Iskandar Yahaya Penolong Juruaudit shahiskandar[@]audit.gov.my 047309855
11 Encik Muhammad Khalis Bin Ismail khalis[@]audit.gov.my 047744356
12 Cik Nurul Najwa Binti Wahab Penolong Juruaudit nurul.najwa[@]audit.gov.my 047309855
13 Puan Roslina Sadry Penolong Juruaudit roslina_sadry[@]audit.gov.my +604-7309855
14 Encik Mohd Faiz bin Abdul Hamid Penolong Juruaudit mohd.faiz[@]audit.gov.my +604-7316517
15 Puan Siti Yusnidar binti Samsudin Penolong Juruaudit sitiyusnidar[@]audit.gov.my +604-7309855
16 Puan Norida binti Ramlee Penolong Juruaudit norida_ramlee[@]audit.gov.my 047-309855
17 Puan Ku Nurima Ku Ahmad Penolong Juruaudit nurima[@]audit.gov.my 047744355
18 Puan Siti Norsiah Mohamad Nor Penolong Juruaudit siti_norsiah[@]audit.gov.my 04-7309855
19 Puan Marziana Marzukhi Penolong Juruaudit marziana[@]audit.gov.my 04-7309855
20 Puan Haslinda bt Zainol Penolong Juruaudit linda[@]audit.gov.my 047309855
21 Puan Siti Rohayu Sulaiman s.rohayu[@]audit.gov.my 04-7309855
22 Encik Ahmad Rodzi bin Shafie Penolong Juruaudit rodzi[@]audit.gov.my 047309855
23 Encik Azrell Anuar Bin Abu Penolong Juruaudit azrell.abu[@]audit.gov.my 047309855
24 Puan Rashidah binti Zahari rashidah[@]audit.gov.my 04-7744355
25 Jackson Muhammad Nur Iman Clement Iman Penolong Juruaudit jackson[@]audit.gov.my 04-7348731
26 Puan Rohani Binti Mohd Saleh rohanisaleh[@]audit.gov.my 04-7744357
27 Jazli Jaffri Penolong Juruaudit jazlijaffri[@]audit.gov.my 047309855
28 Puan fazidah binti yusoff Penolong Juruaudit fazidah.yusoff[@]audit.gov.my 047309855
29 Puan Nazirah Binti Mohd Daud Penolong Juruaudit nazirah.daud[@]audit.gov.my +604-7309855
30 Encik Muhammad Alif Amin Bin Abdullah Penolong Juruaudit alif.amin[@]audit.gov.my +604-7309855
31 Siti Norzidah binti Maarop Penolong Juruaudit siti.norzidah[@]audit.gov.my 047309855
32 Zulfadhli bin Zainal Abidin Asri Penolong Juruaudit zulfadhli.asri[@]audit.gov.my 047309855
33 Puan Rafidah Binti Md Isa Penolong Juruaudit rafidah.isa[@]audit.gov.my +604-7309855
34 Puan Rohaizal Afzan Abdullah Penolong Juruaudit afzan_abdullah[@]audit.gov.my 04-7309855
35 Puan Nur Hidayah Binti Ahmad Subri Penolong Juruaudit hidayahsubri[@]audit.gov.my 04-7309855
36 Puan Maria Binti Che Omar Penolong Juruaudit maria_omar[@]audit.gov.my 047309855
37 Puan Noor Azlinawati Binti Yahya Penolong Juruaudit azlinawati[@]audit.gov.my 047309855

SYARIKAT KERAJAAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Noor Faizah binti Ibrahim Penolong Pengarah Audit noorfaizah[@]audit.gov.my 04-7309855
2 Encik Shafrizal bin Shafie shafrizal[@]audit.gov.my 04-7309855
3 Encik Mohd Hafiz Haji Ghani Penolong Juruaudit hafiz.ghani[@]audit.gov.my 047309855
4 Puan Siti Alias siti.alias[@]audit.gov.my 04-7309855
5 Encik Mohd Faizul Bin Romli Penolong Juruaudit faizul.romli[@]audit.gov.my +604-7309855

PRESTASI 1

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Nurulhuda Binti Ghazali Penolong Pengarah Audit huda.ghazali[@]audit.gov.my 047309855
2 Encik Muhammad Iskandar bin Abdul Razak Penolong Juruaudit iskandar.razak[@]audit.gov.my +6047309855
3 Puan Nur Hashimah Omar Penolong Juruaudit nurhashimah[@]audit.gov.my 047309855
4 Puan Siti Fatimah @ Rohayu Zainun Penolong Juruaudit rohayu.zainun[@]audit.gov.my 047309855

PRESTASI 2

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Revathi A/P Mothee Penolong Pengarah Audit revathi[@]audit.gov.my 047309855
2 Puan Ainur Zakiah Marzuki Penolong Juruaudit ainurzakiah[@]audit.gov.my 04-7309855
3 Encik Khairil Hizat bin Azmi Penolong Juruaudit khairil.hizat[@]audit.gov.my 047309855
4 Puan Siti Sarah Binti Ramli Penolong Juruaudit sitisarah[@]audit.gov.my 047309855

SEKTOR PENGURUSAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Khirudin Bin Mohd Yusop Penolong Pegawai Tadbir khirudin.yusop[@]audit.gov.my 04-7309855
2 Encik Muhammad Zulkifli Ghazali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat mzulkifli[@]audit.gov.my 04-7309855
3 Mohd Sidek Bin Ibrahim Pembantu Tadbir (Kew) sidek.ibrahim[@]audit.gov.my 04-7309855
4 Hasnor Hashira Binti Hashim Ketua Pembantu Tadbir hashira.hashim[@]audit.gov.my 04-7309855
5 Puan Shahanim Binti Mohd Shuib Pembantu Tadbir (P/O) shahanim[@]audit.gov.my 047309855
6 Nurul Asyikin Binti Mak Ruf asyikin.makruf[@]audit.gov.my 04-7309855
7 Encik Hilmi Bin Othman hilmi[@]audit.gov.my 04-7309855
8 Puan Nurliyanis Bukhari nurliyanis[@]audit.gov.my 04-7309855
9 Encik Md Isa Bin Othman md.isa[@]audit.gov.my 04-7309855
10 Encik Mohd Iswady Bin Ismail wady[@]audit.gov.my 04-7309855
11 Encik Mohd Nordin Bin Abu Bakar mnordin[@]audit.gov.my 04-7309855