23 June 2024
A- A A+
A A A      

faqmaklumbalaspetahubungi

logo audit

Direktori Pegawai

BAHAGIAN KEWANGAN DAN PENTADBIRAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Mohd Rashidi Bin Baba Timbalan Pengarah rashidi.baba[@]audit.gov.my 03-80911520
2 Puan Rabiatul Hazrin Abdul Hamid Setiausaha Pejabat rabiatul[@]audit.gov.my 03-80911521

CAWANGAN PENTADBIRAN DAN ASET

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Sabariah Binti Atan Din Ketua Penolong Pengarah sabariah[@]audit.gov.my 03-80911853
2 Encik Abd Halim Bin Toha Penolong Pengarah abdhalim[@]audit.gov.my 03-80911948
3 Puan Namirah Binti Marzuki Penolong Pengarah namirah[@]audit.gov.my 03-80911856
4 Nordalilah Binti Mashar Penolong Pegawai Tadbir dalilah.mashar[@]audit.gov.my 03-80911861
5 Encik Mohd Asri Bin Haji Aman Penolong Pegawai Tadbir asri.aman[@]audit.gov.my 03-80911966
6 Puan Sarimah binti Haji Zaid Ketua Pembantu Tadbir sarimah.zaid[@]audit.gov.my 03-80911868
7 Puan Huda Abd Kadir Pembantu Tadbir (P/O) huda.akadir[@]audit.gov.my 03-80911951
8 Saliya Binti Dzulkaplay Pegawai Khidmat Pelanggan saliya.dzulkaplay[@]audit.gov.my 03-80911000
9 Encik Mohd Shahril Bin Muzlan Ketua Pembantu Tadbir shahril[@]audit.gov.my 03-80911869
10 Encik Burhannudin bin Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) burhannudin[@]audit.gov.my 03-8091879
11 Shamshida Hayati Binti Mohd Bistamam Pembantu Tadbir (P/O) shamshida[@]audit.gov.my 03-80911882
12 Cik Siti Zalikha binti Che Husin Pembantu Tadbir (P/O) zalikha.chehusin[@]audit.gov.my 03-80911887
13 Puan Saidatul Nur Amni Binti Amil Pembantu Tadbir (P/O) saidatul[@]audit.gov.my 03-80911886
14 Encik Muhamad Fadhli Abdul Mubin Pembantu Tadbir (P/O) muhamad_fadhli[@]audit.gov.my 03-80911885
15 Cik Vigasini A/P Balachandiran Pembantu Tadbir (P/O) vigasini[@]audit.gov.my 03-80911878
16 Puan Mimi Mariana Binti Mohamad Zin Pegawai Khidmat Pelanggan mimimariana[@]audit.gov.my 03-80911000
17 Puan Nawal Nabihah Binti Mohamed Nor Pembantu Tadbir (P/O) nawal[@]audit.gov.my 03-80911953
18 Encik Mohd Fadhil Bin Mohd Ismail Pembantu Tadbir (P/O) fadhil_ismail[@]audit.gov.my 03-80911881
19 Puan Noor Hidayah Mohd Nasib Pembantu Operasi noorhidayah[@]audit.gov.my 03-80911889
20 Encik Ridzuan B Hussin Pemandu Kenderaan wan[@]audit.gov.my 03-80911000
21 Encik Jasry Bin Zakaria Pembantu Operasi jasry[@]audit.gov.my 03-80911000
22 Encik Iskandarrian Bin Zainor Pembantu Operasi iskandarrian[@]audit.gov.my 03-80911888
23 Encik Mohd Firdaus Bin Rahim Pemandu Kenderaan firdaus.rahim[@]audit.gov.my 03-80911900
24 Encik Harfidzul Ahmadfaudzi Bin Haris Pemandu Kenderaan faudzi.haris[@]audit.gov.my 03-80911895
25 Encik Mohd Fuzan B Mohamed Noordin Pembantu Operasi fuzan[@]audit.gov.my 03-80911881
26 Puan Nadia Binti Munazah Pengawal Keselamatan nadia.munazah[@]audit.gov.my 03-80911000
27 Encik Mutaza Bin Din Pembantu Operasi mutaza[@]audit.gov.my 03-80911000
28 Mohamad Zurain bin Ab Manan Pembantu Operasi zurain.manan[@]audit.gov.my 0380911000
29 Puan Siti Nur Aishah Iswani Binti Hassan Basari Pembantu Operasi aishahiswani[@]audit.gov.my 03-80911000
30 Encik Yazid Bin Saleh Pemandu Kenderaan yazid[@]audit.gov.my 03-80911896
31 Encik Ramlan Bin Hussin Pemandu Kenderaan ramlan.hussin[@]audit.gov.my 03-80911000
32 Encik Mohd Yunus Bin Misrun Pemandu Kenderaan yunus.misrun[@]audit.gov.my 03-80911897
33 Encik Kamarul Anuar Bin Ab Hadi Pembantu Operasi kamarul_a[@]audit.gov.my 03-80911000
34 Encik Abdul Rahman Bin Zainal Pembantu Operasi rahman.zainal[@]audit.gov.my 03-80911000

CAWANGAN KEWANGAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Wan Ratifah Binti Wan Junos Akauntan wanratifah[@]audit.gov.my 03-80911852
2 Encik Mohd Amir Syafiq Bin Mohd Zahari Penolong Pengarah amir.zahari[@]audit.gov.my 03-80911855
3 Encik Muhammad Aswad Bin Adzman Akauntan aswad.adzman[@]audit.gov.my 03-80911526
4 Siti Najmah Binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir najmah.zakaria[@]audit.gov.my 03-80911860
5 Encik Nasrul Hadi Bin Shaharudin Penolong Akauntan nasrul.hadi[@]audit.gov.my 03-80911858
6 Cik Norati Binti Darus Penolong Pegawai Tadbir norati.darus[@]audit.gov.my 03-80911859
7 Puan Hasliana Binti Ramli Penolong Akauntan hasliana.ramli[@]audit.gov.my 03-80911873
8 Nur Aishah Jasni Penolong Akauntan nuraishah.j[@]audit.gov.my 03-80911893
9 Puan Zalilah Binti Sameon Penolong Akauntan zalilah[@]audit.gov.my 03-80911871
10 Puan Mariani Othman Ketua Pembantu Tadbir mariani[@]audit.gov.my 03-80911866
11 Puan Muhaida Che An Pembantu Tadbir (Kew) muhaida[@]audit.gov.my 03-80911872
12 Cik Norshailawati binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) norshailawati[@]audit.gov.my 03-80911000
13 Encik Mohamad Ezzrul Bin Natiman Pembantu Tadbir (P/O) ezzrul.natiman[@]audit.gov.my 03-80911875
14 Puan Nor Azilah Mahamad Ghazi Pembantu Tadbir (Kew) azilah.ghazi[@]audit.gov.my 03-80911876
15 Encik Mohammad Hussin Bin Mahmud Pembantu Tadbir (Kew) hussin.mahmud[@]audit.gov.my 0380911952
16 Puan Siti Aniza Binti Masrom Pembantu Tadbir (Kew) aniza[@]audit.gov.my 03-80911891
17 Puan Ros Bt Mahiydin Pembantu Operasi rosmahiydin[@]audit.gov.my 03-80911877

CAWANGAN PEROLEHAN DAN PEMBANGUNAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Encik Mohammad Yusri Bin Yusoff Ketua Penolong Pengarah yusri.yusoff[@]audit.gov.my 03-80911854
2 Puan Nur Azlina Chan Binti Mahadie Chan Penolong Pengarah azlinachan[@]audit.gov.my 03-80911857
3 Puan Haryani Binti Yahaya Penolong Pegawai Tadbir haryani.yahaya[@]audit.gov.my 03-80911862
4 Cik Nor Azlina binti Mohammad Aslam Penolong Pegawai Tadbir norazlina[@]audit.gov.my 03-80911864
5 Norkhalida binti Mat Jam Ketua Pembantu Tadbir khalida.matjam[@]audit.gov.my 03-80911867
6 Puan Farahwati Binti Jamir Pembantu Tadbir (P/O) farahwati.jamir[@]audit.gov.my 03-80911961
7 Encik Alzafir Bin Mohamed Noor Penolong Akauntan alzafir[@]audit.gov.my 03-80911894
8 Encik Muhammad Fahmi Bin Samsudin Pembantu Operasi fahmi[@]audit.gov.my 03-80911961

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH (BK&P)

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Mohd Faisal Bin Shamsuddin Penolong Pegawai Tadbir faisal.shamsuddin[@]audit.gov.my 03-80911863
2 Wan Fauziah Binti Wan Salleh Ketua Pembantu Tadbir wanfauziah[@]audit.gov.my 03-80911865