23 June 2024
A- A A+
A A A      

faqmaklumbalaspetahubungi

logo audit

Direktori Pegawai

BAHAGIAN AUDIT KEWANGAN IV

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Norliza Md Nuruddin @ Nordin Pengarah norliza[@]audit.gov.my 03-80911015
2 Puan Ainol Barieah Binti Januddin @ Ibrahim Setiausaha Pejabat ainolbarieah[@]audit.gov.my 03-80911016

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH AUDIT I

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Farizah Binti Beram Timbalan Pengarah farizahb[@]audit.gov.my 03-80911035
2 Encik Mohamad Hisham bin Abdul Hamid Ketua Penolong Pengarah ll hisham.hamid[@]audit.gov.my 03-80911323
3 Encik Khairul Azrin Mod Rifat Ketua Penolong Pengarah l khairulazrin[@]audit.gov.my 03-80911324
4 Puan Punithavathy A/P Jotey Ketua Seksyen Audit punitha[@]audit.gov.my 03-80911340
5 Puan Norbaite Dahalan Ketua Seksyen Audit norbaite[@]audit.gov.my 03-80911311
6 Encik Mohammad Zhahirin Bin Mohamad Juruaudit zhahirin[@]audit.gov.my 03-80911332
7 Encik Mohamad Hazim Bin Mohamed Ketua Seksyen Audit hazim[@]audit.gov.my 03-80911347
8 Puan Nure'zzati binti Mohd Radzi Ketua Seksyen Audit nurezzati.radzi[@]audit.gov.my 03-80911353
9 Mohamad Shamil Ashraf Bin Mohd Saufi Ketua Seksyen Audit shamil.saufi[@]audit.gov.my 03-80911325
10 Encik Anwar bin Mohd Ghozi Ketua Seksyen Audit anwar.ghozi[@]audit.gov.my 03-80911358
11 Encik Zakry Bin Unji Penolong Juruaudit zakry.unji[@]audit.gov.my 03-80911363
12 Encik Mohamad Nazim Othman Penolong Juruaudit mnazim[@]audit.gov.my 03-80911312
13 Encik Rosdi Yusaini Bin Mohamed Yusuf Penolong Juruaudit rosdi.yusaini[@]audit.gov.my 03-80911326
14 Faeizah Bte Mahmood Penolong Juruaudit faeizah[@]audit.gov.my 03-80911346
15 Puan Adlina binti Adenan Penolong Juruaudit adlina[@]audit.gov.my 03-80911354
16 Puan Nurulain Izzati Binti Mohd Yazid Penolong Juruaudit izzati.yazid[@]audit.gov.my 03-80911348
17 Puan Laila Binti Mohd Khalib Penolong Juruaudit laila[@]audit.gov.my 03-80911313
18 Puan Pauline Selvi A/p Selvanayagam Penolong Juruaudit pauline[@]audit.gov.my 03-80911334
19 Puan Siti Syuhairah bt. Munamad Sahidin Penolong Juruaudit syuhairah.sahidin[@]audit.gov.my 03-80911314
20 Puan Suzi Diana Mustapin Penolong Juruaudit suzi_diana[@]audit.gov.my 03-80911314
21 Puan Nor Azizah Binti Abdul Hamid Penolong Juruaudit azizah.hamid[@]audit.gov.my 03-80911342
22 Puan Nurzaimirna binti Mohd Amir Penolong Juruaudit zaimirna.amir[@]audit.gov.my 03-80911344
23 Encik Abdul Latiff Bin Mohd Shahar abdul.latiff[@]audit.gov.my 03-80911336
24 Muhammad Fahim bin Zainon Penolong Juruaudit fahim.zainon[@]audit.gov.my 03-80911317
25 Puan Naiematun Saadah Binti Abd Aziz Penolong Juruaudit nsaadah.aziz[@]audit.gov.my 03-80911349
26 Encik Ahmad Basri Bin Samsudin Penolong Juruaudit basri.samsudin[@]audit.gov.my 03-80911343
27 Encik Mohamad Yusri Bin Hamza Penolong Juruaudit yusrihamza[@]audit.gov.my 03-80911350
28 Encik Amir Zulhusni Bin Ali Sidek Penolong Juruaudit amirzulhusni[@]audit.gov.my 03-80911341
29 Puan Nur Diana Binti Marzuki Penolong Juruaudit nurdiana.marzuki[@]audit.gov.my 03-80911320
30 Encik Anwar Hisyam Bin Dzainuddin Penolong Juruaudit anwarhisyam[@]audit.gov.my 03-80911328
31 Puan Nurzatulsyuhada Binti Ahmad Shukri Penolong Juruaudit nurzatul[@]audit.gov.my 03-80911335
32 Muhamad Syawal bin Salim Penolong Juruaudit syawal.salim[@]audit.gov.my 03-80911362
33 Puan Neti Hartaty Binti Armendany Setiausaha Pejabat neti[@]audit.gov.my 03-80911036
34 Puan Asma Binti Ismail Penolong Juruaudit asma[@]audit.gov.my 03-80911321
35 Aishah binti Mohd Taha Penolong Juruaudit aishah.taha[@]audit.gov.my 03-80911356
36 Puan Jumiati Mohamad Arip Penolong Juruaudit jumiatiarip[@]audit.gov.my 03-80911357
37 Puan Rizuani Binti Razali Penolong Juruaudit rizuani.razali[@]audit.gov.my 03-80911361
38 Encik Mohd Aizat bin Azmi Penolong Juruaudit aizat[@]audit.gov.my 03-80911327
39 Puan Nor Syazwana Binti Ahmad Zamzuri Penolong Juruaudit syazwana[@]audit.gov.my 03-80911360
40 Puan Nurul Hidayah Bt. Khairuddin Penolong Juruaudit nurul.hidayah[@]audit.gov.my 03-80911316
41 Puan Mawar Shahira binti Abd Aziz Penolong Juruaudit mawar.shahira[@]audit.gov.my 03-80911355
42 Puan Hasnidar Binti Abd Halim Penolong Juruaudit hasnidar[@]audit.gov.my 03-80911351
43 Puan Nur Nazirah binti Mat Jedi Penolong Juruaudit nurnazirah[@]audit.gov.my 03-80911319
44 Puan Razilah Binti Abdul Rasid Penolong Juruaudit razilah.rasid[@]audit.gov.my 03-80911329
45 Encik Suffian Hady Bin Sharengat Penolong Juruaudit suffian_hady[@]audit.gov.my 0380911337
46 Puan Norazila Binti Mazlan Penolong Juruaudit norazila[@]audit.gov.my 03-80911315

UNIT PENTADBIRAN BAHAGIAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Siti Haslina Binti Ismail haslina.ismail[@]audit.gov.my 03-80911338
2 Encik MOHAMMAD HAFIZ BIN SHAHAROM hafiz.shaharom[@]audit.gov.my 03-80911339