23 June 2024
A- A A+
A A A      

faqmaklumbalaspetahubungi

logo audit

Direktori Pegawai

BAHAGIAN AUDIT KEWANGAN III

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Ruzita Binti Ab Rahman Pengarah Audit ruzita.rahman[@]audit.gov.my 03-80911013

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH AUDIT I

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Johanna Binti Ngadimun Timbalan Pengarah johanna[@]audit.gov.my 03-80911033
2 Puan Noorazrita Binti Yaacob Ketua Penolong Pengarah l noorazrita[@]audit.gov.my 03-80911309
3 Puan Nor Liza Binti Abas Penolong Pengarah Kanan norliza.abas[@]audit.gov.my 03-80911276
4 Puan Noor Radiah Binti Mohd Ariffin Penolong Pengarah Kanan radiah.ariffin[@]audit.gov.my 03-80911277
5 Encik Aidy Hazuan Bin Addynuar Penolong Pengarah Kanan aidy[@]audit.gov.my 03-80911300
6 Puan Aslina Binti Abdul Alim Penolong Pengarah Audit aslina[@]audit.gov.my 03-80911266
7 Puan Nurul Syazwani Binti Samsularip Penolong Pengarah Audit syazwani.samsularip[@]audit.gov.my 03-80911296
8 Encik Ahmad Syamir bin Ahmad Suhaimi Penolong Pengarah Audit syamir.suhaimi[@]audit.gov.my 03-80911292
9 Puan Amalina 'Izzati binti Abdullah Penolong Pengarah Audit amalina.abdullah[@]audit.gov.my 03-80911288
10 Encik Muhammad Murtadza Bin Abd Karim Penolong Pengarah Audit murtadza[@]audit.gov.my 03-80911258
11 Puan Nor Azema binti Mat Zin Penolong Juruaudit azema[@]audit.gov.my 03-80911267
12 Puan Zahani Harun Penolong Juruaudit zahani[@]audit.gov.my 03-80911259
13 Puan Asmahani Binti Abd.Ghani@Yaacob Penolong Juruaudit asmahani[@]audit.gov.my 03-80911279
14 Puan Fuziatul Ekmal Riza binti Ahmad Ridzuan Penolong Juruaudit fuziatul[@]audit.gov.my 03-80911278
15 Puan Herna Heryani Othman Penolong Juruaudit herna_heryani[@]audit.gov.my 03-80911260
16 Puan Che Hayati Binti Ahmad Ruslan Setiausaha Pejabat chehayati.ruslan[@]audit.gov.my 03-80911034
17 Puan Rozilayati Binti Mat Deris Penolong Juruaudit rozilayati[@]audit.gov.my 03 80911264
18 Puan Nurul Aini Binti Abdullah Penolong Juruaudit aini.abdullah[@]audit.gov.my 03 80911268
19 Puan Azila Abd Aziz Penolong Juruaudit azila_abd.aziz[@]audit.gov.my 03 80911293
20 Puan Suhana Binti Sahadan Penolong Juruaudit suhana[@]audit.gov.my 03 80911298
21 Puan Norhalela Md Junit Penolong Juruaudit norhalela[@]audit.gov.my 03-80911289
22 Encik Ruzaimi Sukri Bin Jauhari Penolong Juruaudit ruzaimi[@]audit.gov.my 03-80911302
23 Puan Kadijah Abdullah Penolong Juruaudit kadijah[@]audit.gov.my 03-80911269
24 Puan Siti Nadia Kamsari Penolong Juruaudit siti_nadia[@]audit.gov.my 03-80911272
25 Puan Roslina Binti Abdul Rahman Penolong Juruaudit roslina.rahman[@]audit.gov.my 03-80911303
26 Puan Faizah binti Ahmad Penolong Juruaudit faizah.ahmad[@]audit.gov.my 03-80911271
27 Puan Shanthi A/P Krishnan Penolong Juruaudit shanthi[@]audit.gov.my 03-80911273
28 Puan Norhafizan Binti Abd Aziz Penolong Juruaudit norhafizan[@]audit.gov.my 03-80911297
29 Puan Rubiah Mohd Hanafiah Penolong Juruaudit rubiah_m[@]audit.gov.my 03-80911271
30 Puan Noor Zuraida binti Din Penolong Juruaudit zuraida.din[@]audit.gov.my 03-80911280
31 Puan Nur Ain Abdullah Penolong Juruaudit ain_abdullah[@]audit.gov.my 03-80911261
32 Puan Izzah Nadzirah Binti Aziz Azhar Penolong Juruaudit izzah.aziz[@]audit.gov.my 03 80911299
33 Encik Ahmad Firdaus Bin Esahak Penolong Juruaudit firdaus.esahak[@]audit.gov.my 03-80911270
34 Puan Norhanizah Binti Abdul Aziz Penolong Juruaudit norhanizah.aziz[@]audit.gov.my 03 80911261
35 Puan Ili Rashidah Binti Mohd Mustafa Penolong Juruaudit ili.rashidah[@]audit.gov.my 03-80911291
36 Encik Muhammad Farhan bin Rusli Penolong Juruaudit farhan.rusli[@]audit.gov.my 03-80911282
37 Puan Nurul Afiqah Binti Nazrin Penolong Juruaudit afiqah.nazrin[@]audit.gov.my 03-80911306
38 Puan Nik Nor Najwa binti Nik Zainuddin Penolong Juruaudit najwa.zainuddin[@]audit.gov.my 03-80911305
39 Encik Hadzrin Asraf Bin Mohamed Penolong Juruaudit hadzrin.asraf[@]audit.gov.my 03-80911304
40 Encik Mohammad Zaki Bin Azman Penolong Juruaudit zaki.azman[@]audit.gov.my 03 80911263
41 Puan Nor Zita Muhamad Penolong Juruaudit norzita[@]audit.gov.my 03-80911265
42 Puan Norlizawati binti Muhamad Arshad Penolong Juruaudit norlizawati[@]audit.gov.my 03-80911275
43 Puan Nurul Amirah Mohamed Amiruddin Penolong Juruaudit nurulamirah[@]audit.gov.my 03-80911281
44 Encik Alvin Kenneth A/l Ruban Penolong Juruaudit alvinkenneth[@]audit.gov.my 03 80911295
45 Encik Amzar Arif bin Abdul Hanan Penolong Juruaudit amzararif[@]audit.gov.my 03-80911290
46 Encik Hanif Bin Sepah Penolong Juruaudit hanif_s[@]audit.gov.my 03 80911294
47 Encik Hizuan Kasim Penolong Juruaudit hizuan[@]audit.gov.my 03-80911284
48 Puan Lili Juliana Kamaruddin Penolong Juruaudit lili[@]audit.gov.my 03-80911283
49 Puan Kong ShaLene Penolong Juruaudit sha-lene[@]audit.gov.my 03-80911262

UNIT PENTADBIRAN BAHAGIAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Cik Noraishah Binti Abd. Hamid Pembantu Tadbir (P/O) noraishah.hamid[@]audit.gov.my 03-80911286