23 June 2024
A- A A+
A A A      

faqmaklumbalaspetahubungi

logo audit

Direktori Pegawai

BAHAGIAN AUDIT KEWANGAN II

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Encik Azunan Bin Daud Pengarah Audit azunan.daud[@]audit.gov.my 03-80911011
2 Puan Hazwani Surya Binti Ahmad Rohi Setiausaha Pejabat hazwani_surya[@]audit.gov.my 0380911012

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH AUDIT I

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Encik Zakri Mamat Timbalan Pengarah Audit zakri[@]audit.gov.my 03-80911031
2 Puan Jannaatu 'Adnin Bt Maslan Ketua Penolong Pengarah adnin[@]audit.gov.my 03-80911194
3 Puan Nur Aziella binti Mohd Zulkefli Ketua Penolong Pengarah aziella[@]audit.gov.my 03-80911183
4 Puan Fakhrana Hazrina binti Abdul Aziz Penolong Pengarah Audit hazrina.aziz[@]audit.gov.my 03-80911212
5 Muhammad Qutb Bin Arif Penolong Pengarah Audit qutb.arif[@]audit.gov.my 0380911205
6 Cik Yong Rasyidah Binti Mohamad Shahran Penolong Pengarah rasyidah.shahran[@]audit.gov.my 03-80911195
7 Tengku Muhammad Siddiqi Bin Tengku Nikman Penolong Pengarah Audit siddiqi.nikman[@]audit.gov.my 0380911240
8 Puan Nor Aziah Binti Mohd Amri Penolong Pengarah Audit aziah.amri[@]audit.gov.my 03-80911216
9 Puan Dini Suriati binti Zainul Abidin Penolong Pengarah Audit dinisuriati[@]audit.gov.my 03-80911231
10 Encik Muhammad Ridhwan bin Othman Penolong Pengarah Audit ridhwan.othman[@]audit.gov.my 03-80911227
11 Encik Abdul Rahim Bin Zakaria Penolong Pengarah Audit rahim.zakaria[@]audit.gov.my 03-80911184
12 Puan Sarasvathy a/p Andiappan Penolong Juruaudit sarasvathy[@]audit.gov.my 03-80911210
13 Jamaludin Julaihi Penolong Juruaudit jamaludinj[@]audit.gov.my 03-80911191
14 Puan Zarina binti Abdul Karim Penolong Juruaudit zarina.karim[@]audit.gov.my 03-80911185
15 Puan Norfatihah binti Zakaria Penolong Juruaudit norfatihah.zakaria[@]audit.gov.my 03-80911201
16 Puan Norasyidah Binti Mohd Hafzi Penolong Juruaudit norasyidah[@]audit.gov.my 03-80911232
17 Puan Munirah Bt Ahmad Setiausaha Pejabat ira[@]audit.gov.my 0380911032
18 Siti Zabedah Binti Zainal Abidin Penolong Juruaudit zabedah.zainal[@]audit.gov.my 03-80911189
19 Mohamad Syafiq Aiman Bin Mohd Zukri Penolong Juruaudit syafiq.aiman[@]audit.gov.my 03-80911201
20 Muhammad Akram Bin Alias Penolong Juruaudit akram.alias[@]audit.gov.my 03-80911222
21 Helwa Farhana Mohd Sakroni Penolong Juruaudit helwa[@]audit.gov.my 03-80911200
22 Puan Helena Anuar Penolong Juruaudit helena_anuar[@]audit.gov.my 03-80911217
23 Puan Norhasliza binti Abu Hassan Penolong Juruaudit norhasliza[@]audit.gov.my 03-80911215
24 Puan Nurulhuda Abd Nasir Penolong Juruaudit nurul_huda[@]audit.gov.my 03-80911209
25 Puan Salmi Binti Sulaiman Penolong Juruaudit salmi[@]audit.gov.my 03-80911213
26 Puan Roshidah Binti Mohd. Nasir Penolong Juruaudit roshidah[@]audit.gov.my 03-80911193
27 Puan Shanti Binti Abdul Ja'afar Penolong Juruaudit shantijaafar[@]audit.gov.my 03-80911225
28 Puan Zamila Binti Mohd Salleh Penolong Juruaudit zamila[@]audit.gov.my 03-80911218
29 Puan Fareeda Rahmat Dullah Penolong Juruaudit fareeda[@]audit.gov.my 03-80911226
30 Puan Amandeep Kaur A/P Jagir Singh Penolong Juruaudit amandeep.kaur[@]audit.gov.my 03-80911228
31 Puan Nor Azuralida Arifin Penolong Juruaudit azuralida[@]audit.gov.my 03-80911201
32 Puan Nur Irdeyasuhana Mat Salleh Penolong Juruaudit irdeyasuhana[@]audit.gov.my 0380911199
33 Puan Noradilah Binti Abd. Rahman Penolong Juruaudit noradilah[@]audit.gov.my 0380911219
34 Siti Nuurul Asykin Binti Abdullah Penolong Juruaudit nuurul[@]audit.gov.my 03-80911198
35 Atiqah Najla binti Azizan Penolong Juruaudit atiqah.azizan[@]audit.gov.my 03-80911229
36 Mohamad Taufik Izzuddin Bin Abd Majid Penolong Juruaudit taufik.majid[@]audit.gov.my 03-80911224
37 Encik Nur Azizul Hakim bin Mohamad @ Mohamad Zakaria Penolong Juruaudit azizul.hakim[@]audit.gov.my 03-80911196
38 Encik Amir Hamzah bin Mohd Azman Penolong Juruaudit hamzah.azman[@]audit.gov.my 03-80911186
39 Encik Muhammad Zaiman Bin Zulkepli Penolong Juruaudit zaiman[@]audit.gov.my 03-80911197
40 Puan Nur Syaza Afiqah Mohd Shahar Penolong Juruaudit nursyaza[@]audit.gov.my 03-80911190
41 Encik Muhamad Yusoff Bin Sharuddin Penolong Juruaudit yusoff[@]audit.gov.my 03-80911207
42 Encik Mohd Solehin Abdullah Penolong Juruaudit solehin[@]audit.gov.my 03-80911192
43 Nur Azzan Adian Binti Mohd Razali Penolong Juruaudit azzanadian[@]audit.gov.my 03-80911206
44 Sharifah Aminah Binti Syed Ab Rahman Penolong Juruaudit sh.aminah[@]audit.gov.my 03-8091208
45 Puan Siti Mariam Binti Ahmad Penolong Juruaudit smariam[@]audit.gov.my 03-80911187
46 Puan Nor Akmarina Binti Nor Jamari Penolong Juruaudit akmarina[@]audit.gov.my 03-80911220

UNIT PENTADBIRAN BAHAGIAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Wanlin Binti Remeli Pembantu Tadbir (P/O) wanlin[@]audit.gov.my 03-80911233
2 Puan Mariatul Juhairah Binti Yahya Pembantu Operasi mariayahya[@]audit.gov.my 03-80911234