23 June 2024
A- A A+
A A A      

faqmaklumbalaspetahubungi

logo audit

Direktori Pegawai

BAHAGIAN AUDIT KEWANGAN I

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Nor Azian Binti Nordin Pengarah Audit azian.nordin[@]audit.gov.my 03-80911009
2 Puan Norliza Binti Yusop Setiausaha Pejabat norliza.yusop[@]audit.gov.my 03-80911010
3 Encik Muhammad Muslihin Bin Zainil Pemandu Kenderaan muslihin.zainil[@]audit.gov.my 03-80911120

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH AUDIT I

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Nor Hasimah binti Rahmat Timbalan Pengarah Audit hasimah[@]audit.gov.my 03-80911089
2 Puan Zarina Binti Md. Sidek Ketua Penolong Pengarah zarina.mdsidek[@]audit.gov.my 03-80911027
3 Puan Juraini Abdul Yazib @ Abdul Aziz Ketua Penolong Pengarah juraini[@]audit.gov.my 03-80911091
4 Puan Azian Binti Azman Penasihat Perkastaman azian.azman[@]audit.gov.my 03-80911142
5 Encik Azizol Bin Ahmad Penasihat Percukaian azizol.ahmad[@]audit.gov.my 03-80911134
6 Encik Mohd Shahrul Fadhli bin Mohd Nasir Penolong Pengarah shahrul_fadhli[@]audit.gov.my 03-80911106
7 Encik Muhammad Izwan Bin Kamaluddin Penolong Pengarah izwankamal[@]audit.gov.my 03-80911093
8 Puan Nornazahie Binti Zulkifli Penolong Pengarah nornazahie[@]audit.gov.my 03-80911092
9 Puan Kamsiah Binti Kasim Penolong Pengarah kamsiah[@]audit.gov.my 03-80911108
10 Encik Amir Bin Ramli Penolong Pengarah amir[@]audit.gov.my 03-80911109
11 Puan Mazura Binti Rabu Penolong Pengarah mazura.rabu[@]audit.gov.my 03-80911102
12 Encik Azuki Bin Ismail Penolong Pengarah azuki[@]audit.gov.my 03-80911095
13 Encik Mohamad Shahzmir Bin Sabidi Penolong Pengarah shahzmir[@]audit.gov.my 03-80911214
14 Puan Adilah Binti Alias Penolong Pengarah adilah.alias[@]audit.gov.my 03-80911147
15 Encik Muhammad Arshad bin Razak Penolong Pengarah arshad.razak[@]audit.gov.my 03-80911098
16 Puan Noor Azriana Farhanim Binti Mohamad Nazri Penolong Pengarah azriana[@]audit.gov.my 03-80911122
17 Encik MUHAMAD SHAALIHIIN BIN ABDUL RAZAK Penolong Pengarah shaalihiin[@]audit.gov.my 03-80911143
18 Encik Adam Zulkarnain Bin Azmi Penolong Pengarah adam[@]audit.gov.my 03-80911135
19 Puan Aimi Nurshahirah Binti Shahrul Kamil Penolong Pengarah nurshahirah.kamil[@]audit.gov.my 03-80911087
20 Puan Salimah Binti Kassim Penolong Juruaudit salimah.kassim[@]audit.gov.my 03-80911136
21 Encik Mohd Sukor Bin Ngah Penolong Juruaudit shukor[@]audit.gov.my 03-80911099
22 Encik Husini Bin Mohd Sarip Penolong Juruaudit husini[@]audit.gov.my 03-80911125
23 Puan Hazimah binti Ahmed Nawawi Penolong Juruaudit hazimah[@]audit.gov.my 03-80911095
24 Encik Yusri bin Ahmad Penolong Juruaudit yusri.ahmad[@]audit.gov.my 03-80911107
25 Puan Suhaizai Binti Ideris Penolong Juruaudit suhaizai.ideris[@]audit.gov.my 03-80911094
26 Encik Musa Nasiril Penolong Juruaudit musa_nasiril[@]audit.gov.my 03-80911144
27 Encik Mohd Zulkifli Sulong Penolong Juruaudit zulkifli_ipin[@]audit.gov.my 0378840842
28 Puan Rafishah Binti Ahmad Penolong Juruaudit rafishah.ahmad[@]audit.gov.my 03-80911100
29 Encik ABDUL LATIF BIN MOHD OMAR Penolong Juruaudit abdul.latif[@]audit.gov.my 03-80911121
30 Puan Siti Hawa Binti Mat Arshad Penolong Juruaudit hawa.arshad[@]audit.gov.my 03-80911137
31 Puan Rahidah Binti Ruslan Penolong Juruaudit rahidah.ruslan[@]audit.gov.my 03-80911103
32 Puan Siti Khadijah Binti Karim Penolong Juruaudit khadijah.karim[@]audit.gov.my 03-80911113
33 Puan Zuzana Binti Mohd Zain Penolong Juruaudit zuzana.zain[@]audit.gov.my 03-80911111
34 Puan Putri Mariam @ Nur Hijar Ab. Hadi Penolong Juruaudit putri[@]audit.gov.my 03-80911104
35 Puan Rifaatul Umami Binti Safari Penolong Juruaudit rifaatul[@]audit.gov.my 03-80911105
36 Puan Linah binti Paiman Penolong Juruaudit linah.paiman[@]audit.gov.my 03-80911110
37 Puan Hazwani Hashim Penolong Juruaudit hazwani.h[@]audit.gov.my 03-80911112
38 Puan Suzana Binti Hassan Penolong Juruaudit suzana.hassan[@]audit.gov.my 03-80911149
39 Puan Nur Ain Megat Shahariman Penolong Juruaudit nur_ain[@]audit.gov.my 03-80911095
40 Encik Mohd Faizal Mohammad Alwi Penolong Juruaudit mfaizal[@]audit.gov.my 03-80911148
41 Puan Zarinah Binti Mohamed Ghazali Penolong Juruaudit zarinah[@]audit.gov.my 03-80911114
42 Puan Nadiana Nafis Penolong Juruaudit nadiana[@]audit.gov.my 03-80911116
43 Puan Norlisa Ernie binti Ramli Penolong Juruaudit norlisa.ernie[@]audit.gov.my 03-80911124
44 Puan Nazatul Nazlin Binti Shamsuddin Penolong Juruaudit nazatul.nazlin[@]audit.gov.my 03-80911096
45 Puan Jannatul Rabani Binti Jamaludin Penolong Juruaudit jannatul.jamaludin[@]audit.gov.my 03-80911115
46 Encik Amirul Asyraf Bin Baba Penolong Juruaudit amirul.asyraf[@]audit.gov.my 03-80911123
47 Encik Muhammad Syahir Bin Razali Penolong Juruaudit syahir[@]audit.gov.my 03-80911170
48 Puan Siti Nurraihana Binti Omar Penolong Juruaudit nurraihana.omar[@]audit.gov.my 03-80911139
49 Puan Nur Nabilah Hani Tugiran Penolong Juruaudit nabilahani[@]audit.gov.my 03-80911117
50 Puan Noor Dahlia Basri Penolong Juruaudit dahlia.basri[@]audit.gov.my 03-80911221
51 Puan Nor Asima Binti Shapiee Penolong Juruaudit asima[@]audit.gov.my 03-80911145
52 Encik Sheikh Mohd Hanif Bin Sheikh Ali Penolong Juruaudit sheikh.hanif[@]audit.gov.my 03-80911138
53 Puan Nur Salihah Nadia binti Mohd Fauzi Penolong Juruaudit salihah.nadia[@]audit.gov.my 03-80911101
54 Encik Muhammad Syahid Bin Pa'su Penolong Juruaudit m.syahid[@]audit.gov.my 03-80911242
55 Puan Nurul Aisha binti Mohd Nizam Penolong Juruaudit aisha.nizam[@]audit.gov.my 03-80911126
56 Puan Nur Hidayah Binti Zaini Penolong Juruaudit hidayah.zaini[@]audit.gov.my 03-80911285
57 Puan Salsabiila Binti Nuriazam Penolong Juruaudit salsabiila.nuriazam[@]audit.gov.my 03-80911120
58 Encik A'bdul Salam Bin Sofian Penolong Juruaudit salam.sofian[@]audit.gov.my 03-80911097
59 Puan Siti Nalmariza Aizan Binti Abd Wahab Penolong Juruaudit nalmariza.wahab[@]audit.gov.my 03-80911096
60 Puan Nurul Nu'ha Binti Mohd Kezam Pembantu Setiausaha Pejabat nuha.kezam[@]audit.gov.my 03-80911028

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH AUDIT II

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Febriana Ika Sari Binti Mohd Jaafar Timbalan Pengarah Audit febriana.jaafar[@]audit.gov.my 03-80911029
2 Puan Aida bte Md Rashid Ketua Penolong Pengarah aida.rashid[@]audit.gov.my 03-80911088
3 Puan Dewi Kasomah Binti Abidin Ketua Penolong Pengarah dewi.kasomah[@]audit.gov.my 03-80911090
4 Puan Aziatul Akmam Atan @ Abdullah Penolong Pengarah aziatul[@]audit.gov.my 03-80911166
5 Encik Abdul Rahman Bin Abdul Hadi Penolong Pengarah arahman[@]audit.gov.my 03-80911158
6 Encik Mohamed Hizrin Bin Mohamed Nor Penolong Pengarah mohamed_hizrin[@]audit.gov.my 03-80911150
7 Encik Mohammad Nasrul Hafizi Bin Mohd Nasir Penolong Pengarah nasrul[@]audit.gov.my 03-80911177
8 Puan Fatin Nadia Binti Saleh Penolong Pengarah fatinnadia[@]audit.gov.my 03-80911127
9 Encik Nawawi bin Abd Jalil Penolong Pengarah nawawi.jalil[@]audit.gov.my 03-80911167
10 Puan Nur 'Aqilah binti Shariffudin Penolong Pengarah aqilah.shariffudin[@]audit.gov.my 03-80911173
11 Encik Muhammad Handhalah Bin Zulkifly Penolong Pengarah handhalah.zulkifly[@]audit.gov.my 03-80911162
12 Encik Halim Bin Hasan Penolong Juruaudit halim.hasan[@]audit.gov.my 03-80911155
13 Puan Zurindawati binti Masran Penolong Juruaudit zurindawati[@]audit.gov.my 03-80911178
14 Encik Zaimal Bin Md Jamal Penolong Juruaudit zaimal.jamal[@]audit.gov.my 03-80911159
15 Puan Syahaliza Binti Hamid @ Non Penolong Juruaudit syahaliza.hamid[@]audit.gov.my 03-80911152
16 Encik Mukhlis Bin Ahmad Penolong Juruaudit mukhlis[@]audit.gov.my 03-80911128
17 Puan Fazliza binti Sazali Penolong Juruaudit fazliza[@]audit.gov.my 03-80911175
18 Puan Nurul Hafizah Binti Yusop Penolong Juruaudit hafizah.yusop[@]audit.gov.my 03-80911168
19 Puan Nor Azila Binti Jaini Penolong Juruaudit nor_azila[@]audit.gov.my 03-80911129
20 Puan Corianti Mohamad Penolong Juruaudit corianti[@]audit.gov.my 03-80911176
21 Puan Suhuna Devii A/P Arimuthu Penolong Juruaudit suhuna[@]audit.gov.my 03-80911163
22 Puan Nur Faz'dillah Binti Safiee Penolong Juruaudit nur_fazdillah[@]audit.gov.my 03-80911180
23 Encik Ahmad Syahrul Radzi Bin Isha @Isa Penolong Juruaudit syahrulradzi[@]audit.gov.my 03-80911174
24 Puan Norfaiza binti Ab Kaply Penolong Juruaudit faiza.abkaply[@]audit.gov.my 03-80911153
25 Puan Noor Shafawati Binti Mohd Hanifah Penolong Juruaudit noorshafawati[@]audit.gov.my 03-80911130
26 Puan shazwani saripuddin Penolong Juruaudit shazwani[@]audit.gov.my 03-80911165
27 Encik Ahmad Helmi Bin Nasir Penolong Juruaudit helmi.nasir[@]audit.gov.my 03-80911154
28 Puan Iluni Hayati Mohd Lutpi Penolong Juruaudit iluni[@]audit.gov.my 03-80911179
29 Puan Nur Zahidah Binti Mohd Sabri Penolong Juruaudit nurzahidah[@]audit.gov.my 03-80911161
30 Encik Azim Hafiz Bin Jaaffar Penolong Juruaudit azim.jaaffar[@]audit.gov.my 03-80911171
31 Puan Siti Rasyidah Binti Noslee Penolong Juruaudit sitirasyidah[@]audit.gov.my 03-80911132
32 Encik Mohammad Safuan Bin Ramli Penolong Juruaudit safuan[@]audit.gov.my 03-80911160
33 Puan Siti Famira Binti Ab Ghani Penolong Juruaudit famira[@]audit.gov.my 03-80911172
34 Encik Syaiful Aidil Muliani bin Mustapah Penolong Juruaudit aidil.mustapah[@]audit.gov.my 03-80911169
35 Encik Mohamad Ihsan Bin Ismail Penolong Juruaudit ihsan.ismail[@]audit.gov.my 03-80911151

UNIT PENTADBIRAN BAHAGIAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Nurunnajwa Binti Arshad Pembantu Tadbir (P/O) najwa2[@]audit.gov.my 03-80911119
2 Puan Noor Asniza Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) noorasniza[@]audit.gov.my 03-80911118
3 Puan Norshaieda Binti Mutalib Pembantu Operasi norshaieda[@]audit.gov.my 03-80911133