23 June 2024
A- A A+
A A A      

faqmaklumbalaspetahubungi

logo audit

Direktori Pegawai

BAHAGIAN DASAR DAN HUBUNGAN ANTARABANGSA

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Encik Saiful Anuar Bin Mohd Jaafar Pengarah Audit saiful.anuar[@]audit.gov.my 0380911023
2 Encik Shamsul bin Shamdin Timbalan Pengarah Audit shamsul[@]audit.gov.my 0380911425
3 Puan Siti Nur Farrah Ain Azmi Pembantu Setiausaha Pejabat farrahain[@]audit.gov.my 03-80911024

CAWANGAN DASAR

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Encik Mat Zaid Bin Yusoff Ketua Penolong Pengarah Audit zaid.yusoff[@]audit.gov.my 0380911426
2 Puan Poh Bin Khim Penolong Pengarah Audit poh.binkhim[@]audit.gov.my 0380911427
3 Encik Mohd Nasrul Ekram Bin Adzahar Penolong Pengarah Audit nasrul.ekram[@]audit.gov.my 0380911428
4 Encik Muhammad Hisyamuddin Ab Halim Penolong Pengarah Audit m.hisyamuddin[@]audit.gov.my 0380911429
5 Encik Mohd Jamali bin Ralib Penolong Pengarah Audit jamali.ralib[@]audit.gov.my 03-80911430
6 Puan Nurul Sharina Binti Awang Penolong Pengarah Audit nurulsharina[@]audit.gov.my 0380911475
7 Puan Muna Shahirah Binti Mohamad Penolong Pengarah Audit muna_shahirah[@]audit.gov.my 0380911431
8 Puan Haryati Binti Mohamad Arifin Penolong Juruaudit haryati.arifin[@]audit.gov.my 03-80911434
9 Encik Nor Hisham bin Othman Penolong Juruaudit norhisham[@]audit.gov.my 03-80911432
10 Puan Noor Hana Binti Md Ruslan Penolong Juruaudit hanaruslan[@]audit.gov.my 03-80911433
11 Puan Shalini Abdul Khalil Penolong Juruaudit lini_Khalil[@]audit.gov.my 03-80911436
12 Puan Noraswani Abd. Karim Penolong Juruaudit noraswani[@]audit.gov.my 03-80911437
13 Puan Siti Hazlina Abdul Kamal Nazir Penolong Juruaudit hazlina[@]audit.gov.my 03-80911435

CAWANGAN HUBUNGAN ANTARABANGSA

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Radin Anjang Seri Kartika Binti Radin Sukarno Ketua Penolong Pengarah Audit radin.anjang[@]audit.gov.my 0380911441
2 Puan Norzila binti Kamaruddin Ketua Penolong Pengarah Audit zila[@]audit.gov.my 0380911442
3 Puan Rachel Goh Soo Yin Penolong Pengarah Audit rachel[@]audit.gov.my 0380911443
4 Puan Ummi Kalsom Binti Datuk Mohammad Penolong Pengarah Audit ummikalsom[@]audit.gov.my 03-80911444
5 Encik Shaiful Rizal Bin Mohd Sani Penolong Juruaudit shaiful.rizal[@]audit.gov.my 03-80911445
6 Puan Faizah Hayati binti Nordin Penolong Juruaudit faizah.nordin[@]audit.gov.my 0380911446

UNIT PENTADBIRAN DAN SOKONGAN

# Nama Jawatan Emel No. Telefon
1 Puan Nor Akmal Mangsor Pembantu Tadbir (P/O) norakmal[@]audit.gov.my 0380911438
2 Puan Nik Nur Ezzatie Binti Nik Mat Pembantu Tadbir (P/O) ezzatie[@]audit.gov.my 03-80911447
3 Puan Nur Fatihah Binti Yusof Pembantu Tadbir (P/O) fatihahyusof[@]audit.gov.my 03-80911439
4 Encik Kumar A/L Rasoo Pembantu Operasi kumar[@]audit.gov.my 03-80911440